Objednávka eBooku: Jak napsat eBook za 14 dní

Vyplněním objednávky získáte na českém trhu jedinečný eBook: Jak napsat eBook za 14 dní v hodnotě 690 Kč a navíc 4 skvělé bonusy v celkové hodnotě 1,094 Kč.

Po vyplnění objednávky a zaplacení částky 690 Kč tedy získáváte:

  • eBook "Jak napsat eBook za 14 dní" s podtitulem "Jak za 14 dní napsat svůj první eBook, který vydělává s vámi i bez vás" v hodnotě 690 Kč
  • Bonus #1: Krok za krokem k cíli: Pracovní sešit k eBooku v hodnotě 107 Kč získáváte ZDARMA
  • Bonus #2: Online továrna na peníze: Napište eBook, který Vám bude vydělávat v hodnotě 390 Kč získáváte ZDARMA
  • Bonus #3: Osobní checklist ...aneb na co nesmíte zapomenout v hodnotě 107 Kč získáváte ZDARMA
  • Bonus #4: Doživotní aktualizace – VIP informace pro Vás v hodnotě 490 Kč získáváte ZDARMA

Vybrané reference

Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za Ebook a jak ho napsat :) jsem v půlce čtení a už mám hotovou svou úvodní stranu a skoro celý "magnet" na svou hlavní stranu webu. Jsem vážně nadšená, moc jste mi pomohla a nakopla, teп mám pořád chuť psát a baví mě to, což jsem normálně pořád odkládala.
Děkuji a moc zdravím
- Ivana Juříková
Ty Brďo! Omlouvám se za tuhle reakci, ale vyjadřuje přesně můj stav. Už po zběžném shlédnutí první poloviny obsahu jsem vydechl úžasem. Kajícně přiznávám, že jsem trošku pochyboval. Gratuluji... Wau! Děkuji za motivaci a inspiraci.
- Robert LhotskýČetla jsem eBook nedávno a všem doporučuji. Rady, tipy a postupy na 40-ti stránkách výrazně přesahují sepsání eBooku. Lze je aplikovat na promyšlení jakéhokoliv nového projektu, podnikání, knihy, článku...
- Bohdana KabátováUpozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Objednávka eBooku: Jak napsat eBook za 14 dní + 4 Bonusů Zdarma: