Napište za 14 dní eBook, díky kterému budou Vaše stránky dnem i nocí pracovat pro Vás a vydělávat Vám peníze.

               
Pokud chcete být finančně svobodní a vybudovat ze svého webu online továrnu na peníze, pak je toto nejdůležitější text, který jste kdy četli.

Hned Vám řeknu, proč:

Naučím Vás přesný postup, jak toho dosáhnout tím, že napíšete a publikujete Váš vlastní DOKONALÝ eBook za pouhých 14 dní – přestože nyní máte pocit, že neumíte napsat ani řádek a práce ve Wordu je pro Vás noční můrou.

Pokud váháte, zda právě VY potřebujete svůj vlastní eBook,
řeknu Vám důležitou informaci:

Když odešlu své databázi kontaktů e-mail, ve kterém něco prodávám, vždy mi během následujících hodin přibude několik tisíc korun na účtu. Statistika totiž funguje vždy – každý prodejní e-mail = minimálně 0,1% prodejů.

V praxi to znamená, že když odešlu e-mail na 1,000 kontaktů na prodej online kurzu za 3,990 Kč, vydělám tím 3 990 Kč. Pokud mám 10,000 kontaktů, vydělám 39,990 Kč. Jedním odeslaným e-mailem.

Toto je minimální číslo! Celkem běžná je úspěšnost 1 – 5%! Vytáhněte kalkulačku...

Vždycky to tak ale nebylo... neměla jsem totiž komu e-maily odesílat. Do newsletteru se nikdo neregistroval a já jsem nějakou dobu tápala, jak jednoduše přesvědčit návštěvníky webu, aby mi zanechali svůj e-mail.

Pak jsem ale objevila klíč ke zlatému dolu...
naučila jsem se vytvořit magnet na zákazníky

V průběhu posledních dvou let jsem pomohla stovkám podnikatelů odstartovat budování jejich databází, někteří mají pár set kontaktů, jiní desetitisíce. Nemám od všech těchto firem přesná čísla, abych Vám řekla, kolik jim tyto kontakty celkově přinesly peněz, ale obvykle je to 100 – 500 Kč za každý kontakt v databázi. Pokud jste to ještě neudělali, vytáhněte kalkulačku teď...

Jak napsat eBook za 14 dní četlo už více než 2 000 lidí a ohlasy jsou úžasné:

Chci vám poděkovat za to, že jste mi pomohla dokopat se k napsání svého prvního "dílka", navíc skoro ve stejném čase jako píšete ve svém eBooku... Chci se s vámi podělit o to, že to, co píšete, opravdu může dokázat každý, protože jsem ho psal po večerech v největším daňovém blázinci, kdy jsem před tím celý den bouchal do PC doklady svých klientů.
- Zdeněk Balcar

Ty Brďo! Omlouvám se za tuhle reakci, ale vyjadřuje přesně můj stav. Už po zběžném shlédnutí první poloviny obsahu jsem vydechl úžasem. Kajícně přiznávám, že jsem trošku pochyboval. Gratuluji... Wau! Děkuji za motivaci a inspiraci.
- Robert Lhotský
Dobrý den Stáňo, moc děkuji za Váš eBook Jak napsat eBook :-) Svůj eBook Jak zařídit interiér jsem publikovala koncem června a musím říci, že měl velký úspěch a během prvního týdne mi vydělal 10 000 Kč. A hlavním zdrojem kupujících byl můj seznam kontaktů, takže to funguje na 100%! To jsem opravdu nečekala! Děkuji.
- Jana Pěkná


 Četla jsem eBook nedávno a všem doporučuji. Rady, tipy a postupy na 40-ti stránkách výrazně přesahují sepsání eBooku. Lze je aplikovat na promyšlení jakéhokoliv nového projektu, podnikání, knihy, článku...
- Bohdana Kabátová

- Martina Konečná

- Zuzana Adam (Micháliková)

Další reference a příběhy najdete tady >>

Do Česka v posledním roce přichází obrovská vlna ze západního online světa, ve kterém se každý měsíc stáhne nebo prodá více než 1 milion eBooků. Víte, že nejvíce peněz vždy vydělají ti, kdo jsou na začátku?

Pokud to nebudete VY, vydělá statisíce korun díky eBookům Vaše konkurence!

Stojíte teď na startu a je jen na vás, zda necháte ostatní, aby Vás předběhli a stali se online experty ve Vašem oboru! Určitě bude nepříjemné přihlížet tomu, jak konkurence buduje své databáze a vydělává tak více peněz díky eBooku, který jste mohli napsat i Vy, ale NIC jste pro to neudělali!

Uf.. to je ale nepříjemná představa!

Tak proč se TEĎ nepřidat k první linii podnikatelů, kteří už využívají eBook pro budování svého bohatství? K těm, kteří jsou už na nejlepší cestě k podnikání z pláže a nechávají svůj web pracovat 24 hodin denně, zatímco si užívají svého volného času s rodinou a se svými zálibami?

 

Znám funkční postup ověřený již více než 2 000 čtenáři tohoto eBooku,
jak napsat eBook za 14 dní a naučím to i Vás.

V tomto eBooku získáte podrobný návod, jak krok za krokem napsat za 14 dní svůj eBook a pokud tento návod dodržíte, je prakticky nemožné, abyste na konci svůj vlastní eBook neměli!

Obsah eBooku je velice podrobný a všechna témata společně rozpitváme do detailu, jen pro představu, tady je stručný přehled, co v eBooku najdete:

Jak se stát expertem v jakémkoli oboru, aneb co je to eBook a proč ho psát
Jak se pustit do psaní a překonat prokrastinaci
Jak udělat z obyčejného textu super eBook, i když byl MS Word zatím Vašim nepřítelem
Na co v eBooku nesmíte zapomenout
Jak dostat eBook z Vašeho počítače ke svým klientům
14-ti denní plán, aneb krok za krokem k eBooku
Jak napsat eBook, aniž byste napsali jediný řádek

Pokud Vás obsah zajímá opravdu detailně, mrkněte se na něj tady ;)

Cena tohoto eBooku je 690 Kč. Díky informacím obsaženým v tomto eBooku jsem mimo jiné vybudovala za 6 měsíců databázi o velikosti 5 300 kontaktů, která přinesla zisk více než 933 tisíc za stejnou dobu.

Původně jsem tyto informace vůbec nechtěla předávat dále, trvalo mi 3 roky, než jsem se naučila všechny kroky popsané v eBooku uvádět dokonale do praxe a mám za sebou semináře za tisíce euro, kde jsem se učila od nejlepších na světě některé tipy a triky obsažené v eBooku.

Kladete si otázku, zda se Vám tato investice do Vašeho vzdělání
a podnikání vyplatí? Je 690 Kč za tento eBook hodně nebo není?

V průběhu svého života a podnikání jsem zjistila, že nejvíce se mi vyplatily investice do vzdělání od těch nejlepších. Utratila jsem tisíce za knihy a eBooky a desetitisíce za semináře nejlepších expertů na světě.

Možná máte ale jiné priority a je to v pořádku.

Jen pro srovnání se podívejme, co jiného si za 690 Kč můžete koupit:

Jsou toto investice, které mají vliv na Váš vyšší výdělek, větší množství klientů a Vaši finanční svobodu?

Můžete dosáhnout toho, že už nebude zákazníky honit, ale oni k Vám budou přicházet sami, rádi a často!

Můžete se také stát expertem v tom, co děláte.

Můžete měnit lidem životy díky tomu, co sami umíte, sdílením svého know-how.
Můžete si vybudovat databázi, která pro Vás pak bude další roky fungovat jako online bankomat, kdykoli pošlete prodejní e-mail.
Můžete zažít, jaké to je, když podnikáte z pláže...

...ale nejdříve se musíte naučit, jak na to!

Napsání eBooku je ten nejjednodušší a nejefektivnější start na cestě, jak těchto věcí dosáhnout! Naučila jsem tímto eBookem už více než 2 000, jak krok za krokem napsat eBook za 14 dní a naučím to i Vás. Tento postup funguje mě i stovkám dalších. Bude fungovat i Vám.

A pokud si eBook zakoupíte ještě dnes, získáte navíc ještě tyto 4 úžasné bonusy zcela ZDARMA!

Krok za krokem k cíli: Pracovní sešit k eBooku

Teorie je skvělá věc, ale abyste svůj eBook napsali, je potřeba pustit se do akce. Nenechám Vás na holičkách a povedu Vás celou 14ti denní cestou k Vašemu eBooku. Jednotlivé kroky jsem Vám podrobně rozepsala již v tomto eBooku a abych Vám ulehčila jejich plnění, vytvořila jsem pro Vás tento pracovní sešit. Vytiskněte si jej a jednotlivé kroky tvořte přímo v něm. Na konci budete mít svůj eBook hotov.

Bonus v hodnotě 107 Kč získáváte ZDARMA.


Online továrna na peníze: Napište eBook, který Vám bude vydělávat

Chtěli byste mít vlastní Online továrnu na peníze? Jaké by to bylo, kdybyste znali návod, jak vydělávat dnem i nocí? Představte si ten pocit, že Vám na účet přitékají peníze, i když se právě válíte na pláži nebo lyžujete na své oblíbené sjezdovce. A to jen díky eBooku. Jak na to? To se dozvíte v eBooku Online továrna na peníze.

Bonus v hodnotě 390 Kč získáváte ZDARMA


Osobní checklist ...aneb na co nesmíte zapomenout

Víte, že předtím, než eBook pustíte do světa, je potřeba zkontrolovat více než 40 jednotlivých kroků? Nechci Vás děsit. Napsání eBooku je totiž snadné, pokud máte v ruce jasný plán. Díky tomuto osobnímu checklistu na nic nezapomenete a Váš eBook bude naprosto dokonalý.

Bonus v hodnotě 107 Kč získáváte ZDARMA

Doživotní aktualizace – VIP informace pro Vás

V online světě informace mění a aktualizují velmi rychle. Jsem si toho vědoma, a proto pro Vás mám ještě jeden mimořádný bonus a tím je VIP doživotní aktualizace eBooku a jeho bonusů. Pokud udělám novou verzi či výrazné aktualizace v tomto eBooku či jeho bonusech, vy je ihned získáte ZDARMA. Jednoduše Vás budu informovat e-mailem a pošlu Vám odkaz na stažení nové verze eBooku nebo jednotlivých bonusů, takže budete mít neustále ty nejnovější informace.

VIP doživotní aktualizace v hodnotě 490 Kč získáváte ZDARMA

Upozornění! Bonusy 1,3 a 4 dávám k eBooku standardně. Ale bonus Online Továrna na Peníze bude zdarma už jen několik dní a následně jej budu prodávat samostatně za 390 Kč. Takže neváhejte a využijte toho, že teď nemám čas dělat pro Online Továrnu prodejní stránku. Za pár dnů už to může být jinak :)

Bonusy dohromady převyšují hodnotu samotného eBooku a jsem přesvědčená, že i kdybyste si přečetli jen Online Továrnu na Peníze, znásobíte svou investici během následujících měsíců mnohonásobně.

Takže pokud právě teď cítíte, že TO je ONO, pokud cítíte, že chcete udělat ze svého webu online továrnu na peníze, která pracuje dnem i nocí pro Vás, kupte si eBook hned teď!

Za pár dní už bude možná pozdě a zapomenete na to a Vaše konkurence Vás předběhne... V podnikání jsou úspěšní ti, kdo jdou do AKCE.

Takže jednoduše klikněte na tlačítko „Koupit eBook“ a na další stránce vyplňte formulář. eBook stojí 690 Kč a Vy máte možnost zaplatit kartou nebo převodem.V případě platby kartou obdržíte eBook ihned po zaplacení. Pokud zaplatíte převodem, obdržíte eBook poté, co se platba objeví na mém účtu.

Tak či tak si zajistěte své místo ve světě online expertů! TEĎ: